top of page
Av.Gökhan Türkyılmaz- Piazza Ofis_edited
Hakan T. Resim.JPG

 

 

Av.Gökhan TÜRKYILMAZ

 

1999 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Avukatlık stajını tamamlayarak 2000 yılında avukatlık mesleğine başlayan Gökhan Türkyılmaz, iş hukuku ve sigorta hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup, bunun yanı sıra sözleşmeler hukuku ve tazminat hukuku alanlarında da hizmet vermektedir. İyi derecede İngilizce bilmekte olan Av.Gökhan Türkyılmaz, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı ortaklı şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

 
Av.Hakan TÜRKYILMAZ

 

2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Av.Hakan TÜRKYILMAZ, 2001 yılında Toprak Sigorta A.Ş.’nde çalışmaya başladı. 2004-2011 yılları arasında Ergo Sigorta A.Ş.’nde çalıştıktan sonra 2011 yılında serbest avukatlık yapmaya başladı. Çeşitli sigorta şirketlerine avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermekte olan Av.Hakan TÜRKYILMAZ ayrıca  Sigorta Tahkim Komisyonu’nda hakem olarak görev yapmaktadır.

 

 

 

 

Av.Funda YAYLA


2008 yılında avukatlık mesleğine başlayan Funda YAYLA, hukuk alanındaki kariyerine halen devam etmekte olup, Sağlık Hukuku alanında Medipol Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmıştır. Kartal'da faaliyetlerine devam eden Av.Funda YAYLA  daha çok sağlık hukuku ve iş hukuku alanında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra aile hukuku ve sözleşmeler hukuku alanlarında da uzmanlaşmıştır. İyi derecede İngilizce bilmekte olup, çeşitli hastanelere danışmanlık yapmaktadır.

bottom of page